Новини

  Зустріч поколінь

  30 вересня до Дня людей похилого віку у нашій школі відбулася цікава зустріч під назвою "Зустріч поколінь". На неї було запрошено вчителів-пенсіонерів, які все життя віддали невтомній праці на вчительській ниві. Подружжя Ткачук Петро Федотович та Ткачук Ніна Григорівна все життя пропрацювали у Ладхутірській школі, а це більше 40 років! Вони любили свою роботу і любили дітей, може саме через це тодішні їхні учні принесли школі стільки нагород і похвальних грамот.  Свято розпочалося привітанням учнів школи та музичним дарунком нашим гостям від вчителя муичного мистецтва, Філіпенко Л. М. Потім Петро Федотович, колишній вчитель фізкультури та Ніна Григорівна, колишній вчитель музики розповіли про своє життя та роботу у стінах школи. Діти прийняли активну участь у бесіді зі старшим поколінням, задаючи їм масу цікавих питань. 

  Вчителі-пенсіонери за свою титанічну працю отримували багато грамот і досі отримують масу подяк за великий внесок, який вони зробили у виховання і навчання дітей. Зокрема, Петро Федотович має їх аж 111 і був нагороджений нагрудними значками "Відмінник народної освіти" УРСР та "Отличник просвещения СССР". За свої 47 років і 6 місяців стажу учитель-методист зі своїми учнями займали призові місця на районних та обласних змаганнях з різних видів спорту.

  Завершилася зустріч за круглим столом чаюванням за участі трьох поколінь: учнів, дорослих вчителів та вчителів-наставників.

     02.10.2019 | Aдмін

  Вернутись назад