Новини

  Чорнобиль не має минулого часу.....

  26 квітня 1986 року...

  В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них – 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху. У 2011 році годинник життя відраховує 25 років Чорнобильської катастрофи. Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди. Людство ще не знало техногенно-екологічної катастрофи таких масштабів.

   

  Ця дата назавжди залишиться в пам'яті людей.

  З такими споминами сьогодні у нашій школі пройшла лінійка-реквієм, присвячена 30-й річниці пам'яті трагедії на Чорнобильскій АЕС. На лінійці було згадано про перших пожежників, які прибули на місце катастрофи, вшановано їх подвиг хвилиною мовчання; прослухали вірші про  Чорнобиль у виконанні учнів; переглянули документальний фільм "Чорнобиль 2012"; розглянули стінівки, що підготували учні школи. 

     А завершили лінійку  словами:

  «Пам'ять... Пам'ять... Це єдине, що ми можемо віддати героям, які за покликом рідної землі вступили у пала­ючий реактор на захист рідного народу. Ці люди, не шкодуючи сил і життя, виконали присягу на вірність народові України. Вічна слава героям! Вічна слава!!!»      26.04.2016 | Aдмін

  Вернутись назад