Новини

  Останній дзвоник...

  Ось і пролунав останній дзвоник. Радісне і в той же час сумне свято. На святі в нашій школі лунав і радісний сміх і були сльози....

  На святі у школі була присутня голова сільської ради Кисіль Альбіна Анатоліївна, яка привітала усіх з цим днем. Звучали слова привітань для випускників від першої їх вчительки Твердоли Галини Григорівни.

  Прозвучало привітання від директора школи Кирилюка Костянтина Сергійовича: "Дорогі учні, шановні вчителі, батьки та гості! Щиро вітаю Вас зі святом останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань. Святом найочікуванішим, святом найвагомішим.

  Мабуть це свято найочікуваніше  тому, що за короткий час нас усіх чекає літній відпочинок, а вагомість свята полягає у тому, що ми маємо можливість підвести підсумок пройденого та зробленого за навчальний рік.

   Догогі учні! Завершується навчальний рік, і я впевнений, що кожен з Вас отримав ті знання, на які розраховував, що час який провели за шкільною партою не пройшов марно.

   Завершується надзвичайно важливий етап для вчорашніх школярів, і відтепер Ви наша надія на порозі нового, незвіданого, але цікавого і самостійного життя.

   Сьогодні маємо можливість низько вклонитися вчителям, які не тільки озброюють учнів знаннями, а й формують їх духовно й фізично, прищеплюють життєві принципи, допомагають виробити характер. Ви є тими, хто творить майбутнє України, бо від вихованості й навченості сьогоднішніх учнів залежить те, якою буде наша держава у майбутньому.

  Дозвольте мені ще раз привітати Вас з сьогоднішнім святом! Побажати Вам віри і впевненості у завтрашньому дні, добра й благополуччя, здоров‘я і миру у Вашому домі!"

  Директор вручив учням грамоти. Похвальним листом було відзначено Склярук Оксану, ученицю 4 класу.

  Допобачення рідно школо!!! зрастуй літо!!!

  27.05.2016 | Aдмін

  Вернутись назад