Новини

  Прийом до 1 класу

  Шановні батьки майбутніх першокласників! 

     Повідомляємо, що відповідно до пункту 1 статті 13 Закону України «Про освіту», Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (далі-Порядок), затвердженого наказом Міністерства освіти України від 16 квітня 2018 року № 367, потужності закладу освіти та прогнозованої мережі класів на 2021-2022 навчальний рік ЗЗСО І-ІІ ступенів с. Ладижинські Хутори   набирає   перший клас.  

   

  Освітній процес в усіх класах відбуватиметься за програмою НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ та здійснюватиметься вчителем:

   

  Прийом до перших класів здійснюватиметься на безконкурсній основі.

  Для зарахування дітей до 1 класу один з батьків дитини особисто має подати до школи заяву. Присутність дитини під час подання заяви не є обов’язковою.

             Повідомляємо, що діти, які мешкають та зареєстровані на закріпленій за школою території обслуговування   мають право на першочергове зарахування до 1-го класу школи (стаття 18 Закону України «Про освіту»).

   

  Для зарахування до 1 класу подаються наступні документи:

  1. Заява одного з батьків.

  2.  Копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа).

  3.  Медична довідка № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», форма якої затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16.08.2010 р. № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 р. за № 794/18089 та форма 063 (проф. щеплення).

  5.  Паспорт одного з батьків дитини.

  6.  Документ, що підтверджує інформацію про місце проживання та реєстрації дитини:

  – паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, довідка про звернення за захистом в Україні) одного з батьків дитини чи законних представників;

  – довідка про реєстрацію місця проживання дитини або одного з її батьків чи законних представників;

  – довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

  – документ, що засвідчує право власності на відповідне житло;

  – документ, що засвідчує право користування житлом (договір найму/піднайму/оренди тощо), укладений між фізособами (за умови його реєстрації або нотаріального посвідчення) чи між юридичною і фізичною особами, зокрема щодо користування кімнатою в гуртожитку;

  – довідка про проходження служби у військовій частині;

  – акт обстеження умов проживання (за формою згідно з додатком 9 до Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини»).

   

  Якщо Ваша дитина має ООП ( особливі освітні потреби), для неї буде організовано інклюзивне або індивідуальне  навчання.

   До основного пакета документів додається довідка висновку з  комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Гайсинської районної ради.

   Діти, батьки яких не підтвердили місце проживання та реєстрації на закріпленій за школою території обслуговування вищезазначеними документами, зараховуються на вільні місця.

  Критерієм зарахування дітей на вільні місця не є дата подачі батьками документів.

   

  За рішенням педагогічної ради школи :

  1. Гарантоване право першочергового зарахування до першого класу у 2021 році надати:

  1) дітям, які проживають та зареєстровані на закріпленій території обслуговування, що підтверджено відповідними документами;

  2) дітям, які є рідними (усиновленими) братами або сестрами дітей, які здобувають освіту в школі;

  3) дітям (онукам) працівників школи.

   

  З повагою,

  адміністрація школи

   

  За довідками звертатися за телефоном 098 079 3628

     19.08.2021 | Aдмін

  Вернутись назад