Новини

  9 вересня - Міжнародний день краси     9 вересня, відзначається Міжнародний день краси - свято, засноване за ініціативою Міжнародного комітету з естетики та косметології - CIDESCO. У 1995 році на Всесвітньому конгресі було прийнято рішення 9 вересня вважати Міжнародним днем краси. У цей день у світі особливо вітається все гарне, прекрасне, те, що приносить естетичне і моральне задоволення. Тому в багатьох містах і країнах саме 9 вересня повсюдно проводяться конкурси краси та покази мод. 
     Не оминуло це свято і нашого закладу. З нагоди свята у нас пройшов флеш-моб “Фантазії дівочих зачісок”. Насолоджуйтесь дивовижною красою та фантазією наших красунь! Також відбувся показ мод під музичний супровід, де дівчатка уявили себе справжніми моделями!
     Ви — прекрасні! Це не просто гарні слова. В кожній людині є щось прекрасне: очі, руки, волосся, голос, душа, мрія... А тому 9 вересня — це ваш день. Від душі зичимо всім – чоловікам і жінкам, хлопцям і дівчатам щодня – і в будні, і в свята, почувати себе гарними і щасливими, адже це – найголовніше! 
   
   


  12.09.2021 | Aдмін

  Вернутись назад