Новини

  8 вересня - Міжнародний день грамотності     Міжнародний день грамотності – свято, що відзначається щорічно 8 вересня та символізує досягнення усього людства. Міжнародний день грамотності – один з міжнародних днів, що відзначаються в системі Організації Об’єднаних Націй 8 вересня. 
  Грамотність – свято для людства, яке досягло вражаючого прогресу в цій галузі, довівши кількість грамотних людей у світі до чотирьох мільярдів. Однак грамотність для всіх – дітей, молоді та дорослих – ще не до кінця досягнута мета. Боротьба з неписьменністю як і раніше залишається завданням величезного масштабу і складності. 
     Грамотність в усі часи вважалася найбільшою чеснотою. 8 вересня, відзначаючи Міжнародний день грамотності, учні нашої школи ще раз у цьому переконалися.  
     З метою  формування ціннісного ставлення до навчання, визначення, що бути грамотним важливо для кожної людини, в школі проведені наступні заходи: 
  - інформаційна хвилинка на тему «8 вересня – Міжнародний день грамотності»: 
  - перегляд відео «Говоримо українською. Чи правильно казати: "ви добре виглядаєте"?; 
  - гра «Бути грамотним – це круто» (гра складається з таких раундів: «Молодь у темі», «Тіні забутих слів», «Грамотний бліц», «Заховані числа», «Суржику – НІ!», «Живі літери», «Буквениця»); 
  - написання диктанту учнями 5-8 класів на тему «Мова – душа народу». 
     Підвищення грамотності – це справа далеко не одного дня. Терпіння та наполегливість – ось що необхідно  у цій благородній справі. 
     Бути грамотним – це модно!


  12.09.2021 | Aдмін

  Вернутись назад