Новини

  Місячник Цивільного захисту     З 17 вересня по 17 жовтня 2021 р. в школі пройшов Місячник Цивільного захисту.  Запобігти, попередити, врятувати – головне завдання Цивільного захисту.  
     В рамках місячника у школі було проведене тематичні уроки та виховні години:  « Цивільний захист – це не жарти, треба всім про нього знати», «Стихійні лиха», «Як діяти у випадку пожежі»,  «Дії в разі надзвичайних ситуацій  різного характеру»; перегляд відео: «Природні катаклізми», «Небезпечна гра з вогнем», «Цивільний захист населення». Також провели практичні заняття «Ознайомлення з правилами одягання ватно-марлевої пов’язки», ««Демонстація засобів захисту органів дихання», «Надання першої медичної допомоги при переломах», «Транспортування потерпілих».
     Завершальним етапом стало проведення навчальної евакуації педагогів та учнів навчального закладу за сигналом "Пожежна тривога". Всі учасники  навчально-виховного процесу діяли  грамотно і чітко. 
     Проведення в школі Місячника Цивільного захисту сприяло удосконаленню педагогічним колективом та учнями теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій, навченості надання першої медичної допомоги потерпілим в разі потреби, готовності учнів діяти за сигналами оповіщення ЦЗ, користуватися засобами колективного та індивідуального захисту, пропаганді здорового способу життя.
   
  
   
   


  18.10.2021 | Aдмін

  Вернутись назад