Новини

  Вітання від директора закладу з Новим роком та Різдвом Христовим!     Дорогі учні, батьки, шановні колеги! Сердечно вітаю вас з нагоди світлих і радісних свят – Різдва Христового і Нового 2022 року!

     Новорічно-різдвяні свята – це улюблені й радісні дні, наповнені вірою в перемогу добра над злом, світла над темрявою, любов’ю, надією, спільною радістю і сподіваннями на краще життя та мир. Новорічно-різдвяні свята – це нові надії та сподівання, нові життєві задуми та мрії. У ці дні ми плануємо прийдешнє і підсумовуємо зроблене, радіючи успіхам. 

     Озирнувшись назад, можемо стверджувати, що 2021 рік не пройшов марно, він був насичений різноманітними подіями, напруженою працею, глибоким змістом та успіхами. Він подарував нам радість зустрічей та відкриттів, перемог і досягнень, нового професійного і життєвого досвіду. 

     2021 рік став роком серйозного випробування для усього світу, нашої країни і для кожного з нас. Впевнена, що ми з гідністю подолаємо проблеми - і в новому 2022 році будемо більш згуртованими, підтримуватимемо один  одного, виявляючи найкращі людські риси, працюватимемо і навчатимемося так, щоб з добрими особистими і загальними результатами завершити наступний рік. 

     Наша школа – це справжня родина учнів, батьків, вчителів та усіх співробітників, об’єднаних спільною метою. Від усього серця дякую усім за щоденну сумлінну працю, а нашим любим учням – за навчання та розуміння! Дякую за успіхи у навчанні, досягнення, за волонтерську діяльність, за усе, що Ви робите для розвитку нашого закладу! 

     Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Від усієї душі зичу великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає усі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям. Нехай панують у ваших домівках мир та взаєморозуміння!  29.12.2021 | Aдмін

  Вернутись назад