Новини

  Міжнародний день сім`ї   Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня. Встановлення цього дня покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї.

  Міжнародний день сім'ї. Сьогодні він не такий як завжди і слова, якими ми про нього нагадуємо, звучать вже з іншим забарвленням. Проте значення його незмінне. 

  Наша міцна родина та теплі сімейні стосунки – одні з найважливіших речей у нашому житті. Всі ми це дуже чітко зрозуміли, коли в нашу країну прийшла війна. У ці важкі дні ми підтримуємо та турбуємося одне про одного. У такі буремні дні, наші рідні – єдина наша радість та розрада.  

  Сім'я важлива! Кожна. Кожна родина, яку розлучила війна. Кожна родина, яка через війну перестала існувати... Кожна народжена у важких умовах, десь в укритті і під залпами російських ракет, кожна, яка буде створена після нашої Перемоги. 

  День сім’ї покликаний нагадати нам про сімейні цінності. Якщо війна не розлучила вас з вашими рідними, то проведіть час разом та скажіть їм, як сильно ви їх любите. Традиційно, цей день заведено проводити у колі своєї родини, але якщо ви не маєте змоги особисто привітати рідних, то надішліть їм картинку, зателефонуйте, напишіть.

  Любов народжує сім'ї і завжде перемагає. Тримайтеся за неї і за свої родини

   

   

     16.05.2022 | Aдмін

  Вернутись назад