Новини

  День пам’яті захисників України     29 серпня ми вшановуємо пам’ять захисників України, які віддали своє життя в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни. 
     Повна назва пам’ятного дня звучить так — День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
     Дата обрана невипадково — в цей день сталась Іловайська трагедія, відома також як Іловайський котел. Тоді внаслідок підступних дій російських окупантів загинули щонайменше 368 українських військових.
     Щороку, починаючи з 2019-го, у цей день вшановують пам’ять загиблих військовослужбовців та добровольців України.    Символом дня є соняшник, адже багато військових загинули у 2014-му році в соняшникових полях. 
     Немає правильних слів чи вчасного часу, щоб говорити про втрати, але ми ніколи не маємо забувати, якою жахливою ціною Україна вигризає собі свободу. 
     "На жаль, герої вмирають. Вони здобувають вічне життя і вічну славу, залишаються нашим духовним орієнтиром і прикладом для прийдешніх поколінь українців. Але їх більше немає для тих, кому вони потрібні живі", – сказав головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний. 
   
     Схиляємо голови в скорботі перед пам'яттю усіх полеглих, серед яких двоє випускників нашої школи: 
   
  🙏🇺🇦 ТВЕРДОЛА АНАТОЛІЙ ІВАНОВИЧ🥀🥀 
   
  🙏🇺🇦 ТАРАН ЮРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ🥀🥀 
   
     Рідна школа пишається вами, наші Герої! Ви є гідним прикладом для теперішніх та майбутніх поколінь! Вічна та світла вам пам'ять!
   
   Ми пам’ятаємо про подвиг кожного та низько схиляємо голови перед полеглими Героями!
     Вічна Слава захисникам України!
   

     29.08.2022 | Aдмін

  Вернутись назад