Новини

  День фізичної культури і спорту     Щорічно в Україні День фізичної культури і спорту  відзначається в другу суботу вересня. У 2022-му році день спорту випадає на 10 вересня. У цю дату проводять різні заходи, орієнтовані на підтримку здоров'я тіла і духу. 
     Офіційно засновано в 1994 році. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності.
     Працювати, працювати і ще раз працювати - ось формула успіху знаменитих спортсменів. Бажаємо всім бути спортивними і здоровими. Нехай тіла не слабшають, а кістки і м'язи не підводять. Спорт повинен приносити радість і допомагати людям в їх житті, нехай же так і буде. 
     Спортивні досягнення - це привід для того, щоб пишатись собою. Сила тіла і духу втілилася в одній людині, яка стала гордістю для усіх нас. Залишайтеся завжди таким же витривалим та сильним, як зараз! 
     Бажаємо бадьоро, весело, підстрибом, без задишки і з доброю посмішкою на обличчі бігти назустріч щастю і своїм мріям. Виблискуйте, ніби золота медаль на Олімпійському чемпіоні, горіть, як полум'я Олімпійського вогню. Міцних сил вам, міцного здоров'я, міцного характеру, міцної дружби! 
     Зі святом! 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   


  10.09.2022 | Aдмін

  Вернутись назад