Новини

  78-ма річниця визволення України від фашистських загарбників     28 жовтня 2022 року – 78 річниця визволення України від фашистських загарбників. Щороку в цей день, 28 жовтня, ми вшановуємо пам’ять тих, хто загинув за звільнення Батьківщини від жорстокого ворога, тих, хто так і не дочекався завершення Другої світової. В цей день ми висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, які воювали за те, щоб ми могли жити в мирній Україні. Щороку ми згадуємо наших дідів і прадідів, справжніх Героїв, які наближали перемогу у 1941-1944 роках. 

  Сьогодні вони є прикладом для сучасних захисників і захисниць. Вони свого часу вигнали нацистських окупантів, а сучасні українські Герої нині відважно б’ють рашистів на полі бою. Україна переможе у цій війні, як і 78 років тому, коли наша держава здобула Перемогу над фашистами.

  Слава Україні! Слава Героям!

   

  В рамках відзначення 78-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників з учнями було проведено години спілкування. Разом з учителями діти згадали події, які стали важливими кроками до визволення України. Також вшанували пам'ять загиблих односельчан у Другій світовій війні покладанням квітів до меморіалу пам’яті. 

   

   

   

   

   

   

   

   

     28.10.2022 | Aдмін

  Вернутись назад