Новини

  День пам'яті Героїв Крут        29 січня 1918 рік - День пам’яті Героїв Крут. 
     Бій під Крутами – день подвигу та прикладу для майбутніх і нинішніх поколінь, день надії і любові до своєї Батьківщини, що став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. 
     Подвиг українських юнаків під Крутами, які своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі. 
     Ця героїчна й водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку – боронити її.
     Минуло 105 років і ми знову змушені відстоювати власну свободу та соборність, територіальну цілісність і незалежність. Наші Захисники демонструють спадковість українських військових традицій та звитяги, що є віддзеркаленням героїчного минулого українського народу, патріотизму та самовідданості. 
     Сьогодні ми вшановуємо героїзм української молоді, справжніх патріотів, які загинули у нерівному бою, виборюючи Українську державність. У холодному січні 1918 року ці хлопці подали усій нашій нації приклад беззавітного служіння своїй країні. 
     Тож схилімо голови у скорботі за тими, хто віддав життя за Незалежність України… 
      Світла їм пам’ять та вічна слава! 
   
   Крути дійсно стали легендою. Сьогодні ми продовжуємо величний поступ наших Героїв сторічної давності - до ПЕРЕМОГИ.
     Слава Україні!
     Героям Слава! 
   
   
   
  Вшанування пам`яті Героїв Крут учнями та вчителями нашого закладу 
  https://youtu.be/sq3kRlL3KY0

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

     29.01.2023 | Aдмін

  Вернутись назад