Новини

  Флешмоб "Єдине серце України"     6 березня, до річниці початку опору на тимчасово окупованих територіях, стартує флешмоб "Єдине серце України"

     Його ініціює рух спротиву «Жовта стрічка» з метою підтримки людей, які чинять спротив в окупованих містах. 

     Щоб долучитись до флешмобу, українців закликають викласти у соцмережі світлину з половинкою серця на фоні свого міста з хештегом #ЄдинеСерцеУкраїни та тегом @yellowribbonua, а українці в окупованих містах зроблять фото з другою половинкою. Організатори поєднають фото у колажі, щоб символічно об’єднати серця на всій території України. 

     У березні 2014 та 2022 років десятки тисяч українців виходили на мітинги у тимчасово окупованих Донецьку, Мелітополі, Херсоні, Бердянську, Енергодарі, Новій Каховці та інших містах. Сьогодні опір на всіх окупованих територіях продовжується підпільно. Учасники руху спротиву «Жовта стрічка» малюють проукраїнські плакати та графіті, пов’язують жовту стрічку як символ опору російській окупації та щодня нагадують, що Україна єдина і неподільна. 6 березня вони закликають всю країну підтримати їх у флешмобі «Єдине серце України».

     Учні та вчителі нашого закладу також взяли участь у флешмобі «Єдине серце України», підтримавши людей, які чинять спротив в окупованих містах.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

     13.03.2023 | Aдмін

  Вернутись назад