Новини

  Турнір з волейболу пам’яті Ткачука Петра Федотовича     3 червня у ЗЗСО І-ІІ ст. с. Ладижинські Хутори пройшов турнір з волейболу пам’яті колишнього учителя фізичної культури Ткачука Петра Федотовича. 

     Турнір відбувся за підтримки ГО "Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство "Колос" (голова ГО - Мендусь Олександр Петрович) і вдячного учня Петра Федотовича, випускника ЗЗСО І-ІІ ст. с. Ладижинські Хутори Мудрака  Віктора Васильовича, який є працівником Центральної ради ВФСТ "Колос" та був головним суддею змагань.

  Також під час турніру були проведені змагання з міні-футболу, настільного тенісу, дартсу, шашок, кидків м’яча у баскетбольне кільце.

  Місцеві спортсмени та гості заходу у напруженій боротьбі показали всі свої вміння та спортивні таланти. І при цьому ні на мить не забували, завдяки кому ми всі маємо змогу жити, працювати, розвиватись і займатись улюбленими справами! Тож на знак вдячності організували збір коштів на підтримку ЗСУ.

  Під час турніру було зібрано для допомоги нашим захисникам і захисницям 59 ОМБр імені Якова Гандзюка 4850 грн, які наш заклад передав волонтеру Дарії Кобзар у м. Гайсин. 

      Успіхів, міцного здоров’я та нових висот нашим спортсменам! А нам усім такої жаданої ПЕРЕМОГИ! 

      

   

   

   

   

   

   

   

     12.06.2023 | Aдмін

  Вернутись назад