Новини

  Відкриття меморіальної пам'ятної дошки Твердолі Анатолію Івановичу.

  Сьогодні в нашій школі  відкрито меморіальну пам’ятну дошку Твердолі Анатолію Івановичу.

  Твердоля Анатолй Іванович народився 1970 року в с. Лад. Хутори Гайсинського району. Навчався в Лад. Хутірській сільській школі, по її закінченні продовжив освіту у Вінницькому професійному училищі. Строкову службу в Радянській армії проходив у десантно-штурмовій бригаді, яку закінчив у званні старшого сержанта. По закінченні строкової служби продовжував служити в західній групі Радянських військ в Німеччині. Після звільнення в запас повернувся до дому і працював в органах міліції, пожежній частині, в службі охорони в м. Ладижин. Він був учасником Революції гідності, спочатку бойових дій на Сході України активно займався волонтерською діяльністю. Допомагав українським воїнам одягом, продуктами та обладнанням у січні 2017 року підписав контакт військової служби і служив командиром відділення протитанкового взводу роти вогневої підтримки 9 батальйону 59 окремої мотопіхотної бригади біля Маріуполя.  Життя Твердоли Анатолія Івановича обірвалося зненацька, в період так званого перемир’я, він героїчно загинув 8 грудня 2017 року біля 5 години ранку під населеним пунктом Водяне під час обстрілу військової позиції. В нього залишилась дружина та двоє синів.

  На відкритті меморіальної дошки Анатолію Твердолі були присутні заступник голови Гайсинської райдержадміністрації Сергій Несвятий, голова районної ради Григорій Боровий, начальник відділу культури і туризму РДА Микола Ричков, генеральний осавул українського козацтва краєвий отаман Вінницького кураєвого товариства Українського козацтва, генерал-хорунжий Андрія Книжник, голова районної організації «Спілка учасників АТО Гайсина і Гайсинського району» Микола Данилюк, заступник військового комісара Гайсинського комісаріату мафор Василь Іващук, в.о. сільського голови Тетяна Тимошенко, мати загиблого героя Пелагея Твердола, дружина – Галина Твердола, засоби масової інформації.

     Виступаючі говорили про те, що в пам’яті багатьох односельців назавжди залишиться ім’я Анатолія Твердолі та всіх тих військовослужбовців, які віддали своє життя задля миру та свободи.


   

     14.03.2018 | Aдмін

  Вернутись назад