Новини

  Дозвольте представити....

  У нашому шкільному колективі з'явився новий учитель. Хочемо Вам його представити і поділитися радістю. Алєксєєнко Денис Володимирович - учитель фізичної культури. З перших днів він влився у колектив, діти його полюбили і з задоволенням відвідують уроки. Кожен навчальний день у нас розпочинається із ранкової зарядки під музичний супровід, яку проводить Денис Володимирович. Дуже відповідальна та хороша людина. Він завоював любов та повагу від дітей та всього колективу. Від щирого серця бажаємо йому міцного здоров'я, кар'єрного росту та творчих успіхів.

  17.09.2016 | Aдмін | Читати далі

  Конкурс малюнків.

  Минулого тижня в нашій школі проходив конкурс малюнка. Це було присвячено 25- річниці Незалежності України. Діти дуже відповідально поставилися до завдання і взяли активну участь. Результати та вручення нагород переможцям відбудеться у понеділок на загальношкільній лінійці. 

  10.09.2016 | Aдмін | Читати далі

  Ура!!! Нам підключили інтернет!!!!!

  Сьогодні, 6 вересня, нам нарешті під'єднали інтернет! Велике спасибі хочемо сказати за допомогу і підтримку Скляруку Сергію Дмитровичу. 

   

  06.09.2016 | Aдмін | Читати далі

  Свято Першого дзвоника 2016 року

  Свято 1 вересня, завжди залишається в пам'яті кожної людини. Де хто асоціює його зі шкільними роками, комусь більше запам'ятались роки навчання у ВУЗі, а може молодий вчитель більше хвилювався, коли сам вперше йшов на свій власний урок. Втім 1 вересня це всенародне свято, адже тільки завдяки знанням людина досягла сучасного розвитку.

  Отже з нагоди дня знань вітаємо усіх з початком навчального року. Бажаємо міцного здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже вони це сила!

   

  03.09.2016 | Aдмін | Читати далі

  Останній дзвоник...

  Ось і пролунав останній дзвоник. Радісне і в той же час сумне свято. На святі в нашій школі лунав і радісний сміх і були сльози....

  На святі у школі була присутня голова сільської ради Кисіль Альбіна Анатоліївна, яка привітала усіх з цим днем. Звучали слова привітань для випускників від першої їх вчительки Твердоли Галини Григорівни.

  Прозвучало привітання від директора школи Кирилюка Костянтина Сергійовича: "Дорогі учні, шановні вчителі, батьки та гості! Щиро вітаю Вас зі святом останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань. Святом найочікуванішим, святом найвагомішим.

  Мабуть це свято найочікуваніше  тому, що за короткий час нас усіх чекає літній відпочинок, а вагомість свята полягає у тому, що ми маємо можливість підвести підсумок пройденого та зробленого за навчальний рік.

   Догогі учні! Завершується навчальний рік, і я впевнений, що кожен з Вас отримав ті знання, на які розраховував, що час який провели за шкільною партою не пройшов марно.

   Завершується надзвичайно важливий етап для вчорашніх школярів, і відтепер Ви наша надія на порозі нового, незвіданого, але цікавого і самостійного життя.

   Сьогодні маємо можливість низько вклонитися вчителям, які не тільки озброюють учнів знаннями, а й формують їх духовно й фізично, прищеплюють життєві принципи, допомагають виробити характер. Ви є тими, хто творить майбутнє України, бо від вихованості й навченості сьогоднішніх учнів залежить те, якою буде наша держава у майбутньому.

  Дозвольте мені ще раз привітати Вас з сьогоднішнім святом! Побажати Вам віри і впевненості у завтрашньому дні, добра й благополуччя, здоров‘я і миру у Вашому домі!"

  Директор вручив учням грамоти. Похвальним листом було відзначено Склярук Оксану, ученицю 4 класу.

  Допобачення рідно школо!!! зрастуй літо!!!

  27.05.2016 | Aдмін | Читати далі

  Вишиванко моя вишиванко....

  У культурі практично будь-якої нації є речі, які яскраво відображають її особливу народну традицію. Для українців одним із таких національних символів є вишиванка.

  Це не просто одяг, щось дуже особливе: особисте, рідне, святе. Вишивка – символ, який втілює народні традиції, зберігає його коріння, вирізняє серед інших. В орнаментах закладена міфологія й релігія, давнє мистецтво наших предків, їх бачення життя.

  У третій четвер травня українці відзначають День вишиванки. Цього року минає вже десята річниця свята. Попри те, що святкування не є офіційним, його відзначають не лише в Україні, а й в українській діаспорі по всьому світові.

  От і у нашій школі пройшов день вишиванки...на лінійці директор школи-Кирилюк Костянтин Сергійович, коротенько росказав з історії вишиванки та свята. Прозвучали вірші у виконанні учнів. А завершенням був флешмоб під пісню-попурі про вишиванку...

  22.05.2016 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 «46» 47 48 49
  Всього новин: 293