Новини

  Останній дзвоник...

  Ось і пролунав останній дзвоник. Радісне і в той же час сумне свято. На святі в нашій школі лунав і радісний сміх і були сльози....

  На святі у школі була присутня голова сільської ради Кисіль Альбіна Анатоліївна, яка привітала усіх з цим днем. Звучали слова привітань для випускників від першої їх вчительки Твердоли Галини Григорівни.

  Прозвучало привітання від директора школи Кирилюка Костянтина Сергійовича: "Дорогі учні, шановні вчителі, батьки та гості! Щиро вітаю Вас зі святом останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань. Святом найочікуванішим, святом найвагомішим.

  Мабуть це свято найочікуваніше  тому, що за короткий час нас усіх чекає літній відпочинок, а вагомість свята полягає у тому, що ми маємо можливість підвести підсумок пройденого та зробленого за навчальний рік.

   Догогі учні! Завершується навчальний рік, і я впевнений, що кожен з Вас отримав ті знання, на які розраховував, що час який провели за шкільною партою не пройшов марно.

   Завершується надзвичайно важливий етап для вчорашніх школярів, і відтепер Ви наша надія на порозі нового, незвіданого, але цікавого і самостійного життя.

   Сьогодні маємо можливість низько вклонитися вчителям, які не тільки озброюють учнів знаннями, а й формують їх духовно й фізично, прищеплюють життєві принципи, допомагають виробити характер. Ви є тими, хто творить майбутнє України, бо від вихованості й навченості сьогоднішніх учнів залежить те, якою буде наша держава у майбутньому.

  Дозвольте мені ще раз привітати Вас з сьогоднішнім святом! Побажати Вам віри і впевненості у завтрашньому дні, добра й благополуччя, здоров‘я і миру у Вашому домі!"

  Директор вручив учням грамоти. Похвальним листом було відзначено Склярук Оксану, ученицю 4 класу.

  Допобачення рідно школо!!! зрастуй літо!!!

  27.05.2016 | Aдмін | Читати далі

  Вишиванко моя вишиванко....

  У культурі практично будь-якої нації є речі, які яскраво відображають її особливу народну традицію. Для українців одним із таких національних символів є вишиванка.

  Це не просто одяг, щось дуже особливе: особисте, рідне, святе. Вишивка – символ, який втілює народні традиції, зберігає його коріння, вирізняє серед інших. В орнаментах закладена міфологія й релігія, давнє мистецтво наших предків, їх бачення життя.

  У третій четвер травня українці відзначають День вишиванки. Цього року минає вже десята річниця свята. Попри те, що святкування не є офіційним, його відзначають не лише в Україні, а й в українській діаспорі по всьому світові.

  От і у нашій школі пройшов день вишиванки...на лінійці директор школи-Кирилюк Костянтин Сергійович, коротенько росказав з історії вишиванки та свята. Прозвучали вірші у виконанні учнів. А завершенням був флешмоб під пісню-попурі про вишиванку...

  22.05.2016 | Aдмін | Читати далі

  9 травня

  Відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Біля монументу звучали урочисті промови, вірші, вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих у Другій світовій війні, жертв нацизму та загиблих в АТО українських воїнів. 

   

  10.05.2016 | Aдмін | Читати далі

  Упорядкування могили невідомого солдата

  06 травня, в зв’язку з підготовкою до річниці визволення України від фашистко-німецьких загарбників, учні упорядковували могилу невідомого солдата, яка знаходиться на території кладовища села недалеко від школи. Ця акція відбувається щорічно, діти старших класів прибирають навколо могили, а молодші приносять квіти на могилу.

  09.05.2016 | Aдмін | Читати далі

  Чорнобиль не має минулого часу.....

  26 квітня 1986 року...

  В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них – 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху. У 2011 році годинник життя відраховує 25 років Чорнобильської катастрофи. Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди. Людство ще не знало техногенно-екологічної катастрофи таких масштабів.

   

  Ця дата назавжди залишиться в пам'яті людей.

  З такими споминами сьогодні у нашій школі пройшла лінійка-реквієм, присвячена 30-й річниці пам'яті трагедії на Чорнобильскій АЕС. На лінійці було згадано про перших пожежників, які прибули на місце катастрофи, вшановано їх подвиг хвилиною мовчання; прослухали вірші про  Чорнобиль у виконанні учнів; переглянули документальний фільм "Чорнобиль 2012"; розглянули стінівки, що підготували учні школи. 

     А завершили лінійку  словами:

  «Пам'ять... Пам'ять... Це єдине, що ми можемо віддати героям, які за покликом рідної землі вступили у пала­ючий реактор на захист рідного народу. Ці люди, не шкодуючи сил і життя, виконали присягу на вірність народові України. Вічна слава героям! Вічна слава!!!»

  26.04.2016 | Aдмін | Читати далі

  Добро живе у кожному серці...

  Щороку наша школа долучається до Всеукраїнської акції благодійного фонду „Серце до серця”  збору коштів на придбання медичного обладнання для дитячих реанімаційних відділень.  Ніхто не залишився байдужим і цього року, а наймолодші, наші учні початкових класів виявились найактивнішими. Кожен учень пройнявся проблемою, та вклав свою часточку для майбутнього хворих дітей. «Твори добро –добром вернеться», не забувайте цих прекрасних слів, нехай вони стануть девізом вашого життя.

  20.04.2016 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 «49» 50 51 52
  Всього новин: 307